Opolski Salon Maturzystów już po raz 10 w Opolu !

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: niedziela, 10, wrzesień 2017 Emilia Jończyk-Gorzelska Drukuj E-mail

Jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej? Co i gdzie studiować? Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać 19 września podczas Opolskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2017, który odbędzie się na Politechnice Opolskiej, Pawilon "Łącznik", ul. Mikołajczyka 16.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu przygotowała dla gości Salonu prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2018 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych: biologii, chemii, historii i wiedzy o społeczeństwie. Na kandydatów na studia oczekiwać będą uczelnie z Opola, Wrocławia, Warszawy, Katowic.

Eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu będą prowadzić dodatkowe indywidualne konsultacje z maturzystami w godzinach: 9:00 - 13:00, stoisko Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu.
Wstęp na Salon jest wolny, każdy z uczniów wypełniających ankietę maturzysty będzie miał szansę odbioru gratisowego egzemplarza  dostępnego na stronie http://www.salonmaturzystow.pl/2017/

Program Opolskiego Salonu Maturzystów będzie dostępny na stronie Internetowej szkoły i w gablocie na parterze. 
W razie pytań dotyczących Salonu i informatora zapraszam do kontaktu - Doradca zawodowy, gabinet 202

Odsłony: 417

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu