Staszic zaraża ruchem - trening bokserski

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: piątek, 27, październik 2017 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

ZAPRASZAMY DZIEWCZĘTA I CHŁOPCÓW, NA ZAJĘCIA Z TRENEREM BOKSERSKIM

boxing 1842466 960 720

Dzięki współpracy z Wydziałem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, możemy zaprosić do naszej szkoły trenera bokserskiego Marcina Klejszmita, który jest trenerem sekcji bokserskiej na WWFiF.

Marcin jest wielkim pasjonatem sportu i na treningu zorganizowanym w naszej szkole pokaże, na czym polega boks i jak różnorodną jest dyscypliną. Przyniesie swój sprzęt bokserski, aby uatrakcyjnić zajęcia i przedstawić Wam jak najwięcej ciekawych technik i tajników tej dyscypliny sportowej.

Termin treningu planowany jest na czwartek 09.11.2017 r., w godzinach 10.40 – 12.15, na szkolnych obiektach sportowych.

Zainteresowani uczniowie na czas zajęć będą zwolnieni z lekcji.

Zgłoszenia do 07.11.2017r., u nauczyciela wychowania fizycznego Pawła Pakosza,

ilość miejsc ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Odsłony: 352

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu