Szlachetna Paczka również od Staszica

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: poniedziałek, 27, listopad 2017 Beata Hanulewicz Drukuj E-mail

Po raz kolejny w Staszicu organizowana jest Szlachetna Paczka. Inicjatorką tegorocznej akcji jest Ola Salomon z klasy 1N i jej koleżanki.
Publikujemy zatem ich apel do społeczności szkolnej STASZICA.

Cześć drodzy koledzy i koleżanki ze szkoły! To znowu ja, Ola Salomon, uczennica klasy 1N. Chcę przypomnieć wam o zbiórce, która odbędzie się w środę oraz sprzedaży ciasta, która odbędzie się w czwartek w naszym szkolnym holu! W sprzedaży również kawka i herbatka :-)
Pomyślcie o Aleksandrze, o jej rodzinie… To nasza rówieśniczka, która również chce podążać za marzeniami. Nasz mały gest może spełnić właśnie jedno z tych marzeń. Nie wiemy co czeka nas za rok, dwa albo dziesięć. Pokażmy się z jak najlepszej strony i udowodnijmy innym, że uczniowie z naszej szkoły potrafią i chcą pomagać innym. STASZIC! POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ!

Pomagamy przeprowadzić tę akcję. W czwartek wywiadówki. Przypomnijcie aby rodzice mieli przy sobie gotówkę (CASH) na tę okoliczność bo na stoiskach nie będzie terminali płatniczych, a kwota pozyskana ze sprzedaży w całości wesprze rodzinę Aleksandry.

Odsłony: 306

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu