Świąteczne granie "W SIATĘ"

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: poniedziałek, 18, grudzień 2017 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

DSC 916113 grudnia 2017 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się "V OPŁATKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZSZ IM. S. STASZICA W OPOLU". W imprezie wzięło udział sześć zespołów. Wśród uczestników byli aktualni uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz liczne grono absolwentów.

Rywalizacja toczyła sie w dwóch grupach po 3 zespoły. W półfinałach spotkały się 4 najlepsze drużyny turnieju - drużyna reprezentantów klasy 2 L, drużyna nauczycieli oraz dwie drużyny złożone z absolwentów naszej szkoły. Do finału po zaciętym meczu awansowała drużyna absolwentów pod wodzą Joanny Muraszko oraz klasa 2L.

W meczu finałowym zdecydowanie zwyciężyli absolwenci.

Pierwsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale a zwycięzcy turnieju dodatkowo puchar ufundowany przez Dyrektora szkoły.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej walki i zapraszamy na kolejny turniej za rok.

Organizatorzy:

Izabela Korgól-Obuch
Andrzej Barucha

DSC 8347DSC 8592DSC 8662DSC 8679DSC 8673

Odsłony: 498

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu