PODZIĘKOWANIE

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: piątek, 23, luty 2018 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

twoja krewW dniu 22 lutego 2018 r. w naszej szkole realizowaliśmy projekt „Twoja krew – moje życie” w którym uczniowie oddawali honorowo krew. Dzięki zaangażowaniu młodzieży udało się zebrać ponad 15 litrów krwi !!! Pragnę serdecznie wszystkim Honorowym Dawcom Krwi podziękować w imieniu tych, którym ta krew uratuje zdrowie i życie. Jednocześnie witam Was w zaszczytnym gronie KREWNIAKÓW. Pozostaję z nadzieją, że uczniowie Ci będą kontynuować idee krwiodawstwa również w swoim dorosłym życiu.

Przy okazji pragnę poinformować, że dzięki zbiórkom krwi organizowanym w naszej szkole od roku 2007 udało się do dziś zebrać 370 litrów krwi a liczba uczniów i nauczycieli którzy postanowili podzielić się tym cennym darem urosła do czterystu dwudziestu jeden i wszyscy Oni na trwałe zapisali się w szkolnej Pamiątkowej Księdze Honorowych Dawców Krwi.

Pragnę też złożyć podziękowanie Tym wszystkim, którzy przystąpili do akcji, ale stan Ich zdrowia w dniu poboru nie pozwolił na oddanie krwi.

Cezary Otremba
Szkolny Koordynator HDK

Odsłony: 1036

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu