Graficy na Targach TaroPak

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: piątek, 12, październik 2018 Grzegorz Jachymiak Drukuj E-mail

Graficy z klas 4G, 3G i 1B pod opieką nauczycieli: Pani Ilony Olchawy, Małgorzaty Stankiewicz oraz Grzegorza Jachymiaka wzięli udział w Konferencji Edukacyjnej pt. „Innowacyjna poligrafia w opakowaniach”  

IV Konferencja Edukacyjna była przeznaczona dla uczniów szkół i klas poligraficznych oraz nauczycieli zawodów poligraficznych. Założeniem Konferencji było przekazanie informacji o innowacyjnych zastosowaniach poligrafii w produkcji opakowań.

 

20181002 111242Organizatorami IV Konferencji Edukacyjnej są: Fundacja Rozwoju Kadr Poligraficznych, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Autorami referatów są specjaliści z COBRPP, Böttcher Polska i Scorpio Polska.

Konferencja odbyła się 2 października 2018 roku w godz. 11:00-14:30 na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tuż obok sali konferencyjnej na ponad 25 tyś metrów przestrzeni wystawienniczej w 6 pawilonach zgromadziło się  kilkuset wystawców biorących udział w największych targach branży opakowań w Polsce – TAROPAK.

20181002 111820TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Nas interesowało wszystko co było związanie z procesami press'u i postpress'u.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć najnowsze rozwiązania techniczne w swojej branży.

Odsłony: 955

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu