LOGISTYKA W SPORCIE - ODRA OPOLE

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: wtorek, 16, październik 2018 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

DSCN0250

W dniu 12 października uczniowie klas logistycznych 2 c i 2 l pod opieką Andrzeja Baruchy uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Opolskiego Klubu Sportowego Odra Opole.

Pan Damian Juszczyk pracownik klubu opowiedział uczniom o funkcjonowaniu klubu sportowego o jego wadach zaletach i trudnościach. Mogliśmy zwiedzić pomieszczenia klubowe do których kibice nie mają dostępu (m.in pomieszczenie do kontroli antydopingowej, pokój delegata PZPN - u) Najbardziej naszych uczniów interesowało kiedy w Opolu powstanie nowy stadion oraz kiedy Odra Opole zagra w ekstraklasie Spotkanie było możliwe dzięki podpisanemu z naszą szkołą porozumieniu o kształceniu uczniów. W planach mamy kolejne wizyty i spotkania z pracownikami i trenerami i piłkarzami klubu.

Odsłony: 882

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu