Kolejne dyplomy dla Uczniów STASZICA

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: środa, 24, październik 2018 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

podbiegi.jpegBardzo cieszy, że udało się zachęcić uczniów naszej szkoły i wzięli udział w rekreacyjnej imprezie organizowanej przez NCPP, w opolskich PODBIEGACH.

Również gratulacje, gdyż wszyscy ukończyli ponad 7 km trasę i prócz zdrowia, uzyskali zasłużone dyplomy, i mnóstwo pozytywnych emocji. Mało tego, zachęcili do udziału również swoich bliskich, a więc grono zdrowszych osób się dzięki nim powiększyło, i o to chodzi :))))) Przeczytajcie, jak swoje wrażenia po PODBIEGACH opisuje jedna z waszych szkolnych koleżanek, Joanna Nowak z klasy 4a. Już teraz zachęcamy do kolejnej imprezy na wiosnę.

"W związku z promowaniem zdrowego trybu życia - aby zachęcić ludzi do aktywności fizycznej, 14 października odbyły się PODBIEGI.

Była to impreza, w której każdy mógł wziąć udział. Nie liczyło się, kto jakie miejsce zajmie, ale dobra zabawa i miło spędzony czas oraz dotarcie do celu.
Na początku zastanawiałam się, czy jest to impreza dla mnie. Jednak, gdy zobaczyłam tych wszystkich uśmiechniętych ludzi, wiedziałam że dobrze postąpiłam biorąc udział w tym wydarzeniu. Trochę się stresowałam, ponieważ nie byłam pewna czy dam radę przebiec 7 km. W miarę pokonywania trasy było coraz lepiej. Po dotarciu na metę, czułam się szczęśliwa. Każdy uczestnik otrzymał numer oraz dyplom uznania. Na mecie czekał na wszystkich ciepły posiłek. W PODBIEGACH brałam udział razem z przyjaciółmi. Poznaliśmy ścieżki spacerowe Opola, a przede wszystkim spędziliśmy wspólnie i aktywnie czas na świeżym powietrzu.
Była to naprawdę świetna zabawa. Myślę że w kwietniu znów wezmę udział w PODBIEGACH zachęcając jeszcze większą liczbę znajomych."

Gratuluję podejścia Asiu i trzymam też za słowo, bo kto zadba o nasze zdrowie lepiej niż my sami :)

Zdrowia i dużo radości z aktywności

Paweł Pakosz

Odsłony: 764

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu