Dzień Bezpieczeństwa w Sieci w Staszicu

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: czwartek, 25, październik 2018 Rafał Jasiński Drukuj E-mail

 W murach naszej w szkoły 25 października 2018 r. odbywały się obchody Dnia Bezpieczeństwa w Sieci zorganizowane przez Pana Rafała Jasińskiego oraz Panią Martę Jasińską. Przy tej okazji do naszej szkoły zaproszony został Pan Roland Zimek reprezentujący  Regionalny  Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu  oraz Pan podinspektor Janusz  Ustrzycki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Panowie przybliżyli licznie zgormadzonej w auli szkolnej  młodzieży zagrożenia jakie niesie za sobą nierozsądne umieszczanie informacji w Internecie. Prelegenci wskazali konkretne obszary zagrożeń związane z  korzystaniem z portali społecznościowych oraz z powszechnych usług internetowych.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowanie wśród społeczności szkolnej.

 

 

Dzień Bezpieczeństwa w sieci w Staszicu

W murach naszej w szkoły 25 października 2018r. odbywały się obchody Dnia Bezpieczeństwa w Sieci zorganizowane przez Pana Rafała Jasińskiego oraz Panią Martę Jasińską. Przy tej okazji do naszej szkoły zaproszony został Pan Roland Zimek reprezentujący  Regionalny  Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu  oraz Pan podinspektor Janusz  Ustrzycki z Komendy Wojewódzkiej Policji
w Opolu.

Panowie przybliżyli licznie zgormadzonej w auli szkolnej  młodzieży zagrożenia jakie niesie za sobą nierozsądne umieszczanie informacji w Internecie. Prelegenci wskazali konkretne obszary zagrożeń związane z  korzystaniem z portali społecznościowych oraz
z powszechnych usług internetowych .

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowanie wśród społeczności szkolnej.

 

Odsłony: 728

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu