Społeczność „Staszica” pomaga zwierzakom

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: niedziela, 02, grudzień 2018 Marta Jasińska Drukuj E-mail

W pierwszym i drugim tygodniu listopada w naszej szkole obywała się coroczna zbiórka pieniędzy, karmy i potrzebnych akcesoriów na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu.

W tym roku z kulisami takiej zbiórki zapoznała się klasa 1L pod opieką Pań: Marty Jasińskiej, Hanny Dobrzyńskiej-Żywickiej oraz Pana Rafała Jasińskiego.

Przez kilka dni na przemian uczennice pierwszej klasy logistycznej zbierały datki i dary na schronisko . I zebrało się nam…..  aż 594, 20 zł – to rekordowa suma!!!!! Od darczyńców otrzymaliśmy także ok 30 kg ryżu, kilkanaście puszek karmy, kilka ręczników, miskę, kilka kilogramów kaszy….. Za zebrane środki zostanie zakupiona karma dla kotów i psów.

Nasi najmłodsi logistycy – jak przystało na kreatywnych zawodowców - przećwiczyli od razu w praktyce zagadnienia logistyczne - planowanie trasy do schroniska, zorganizowanie siły roboczej do opakowania towarów, przeliczenie jednostek ładunkowych oraz przeliczenie pieniędzy, co obrazują załączone zdjęcia. Było i przyjemnie i praktycznie.


WSZYSTKIM, którzy dołączyli się do zbiórki SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!!!!!

Odsłony: 535

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu