Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: niedziela, 02, grudzień 2018 Emilia Jończyk-Gorzelska Drukuj E-mail

Z dumą pragniemy poinformować, iż uczennica naszej szkoły - Sonia Magosz - tegoroczna maturzystka, już trzeci rok z rzędu otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Uroczystość rozdania dyplomów stypendystom odbyła się 28 listopada 2018 roku w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu.

Sonia odebrała dyplom z rąk Pani Violetty Porowskiej, Wicewojewody woj. opolskiego i Pana Michała Sieka, Kuratora Oświaty w Opolu. Należy nadmienić, że stypendium otrzymuje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczeń, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach co najmniej dobre. W tym roku 94 najlepszych uczniów Opolszczyzny uzyskało to zaszczytne wyróżnienie.

Dziekujemy Soni, że dostarczyła rodzicom, całej społeczności szkolnej pozytywnych emocji. Jesteśmy bardzo dumni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a przede wszystkim dobrze zdanej matury i dostania się na wymarzone studia.

Odsłony: 532

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu