ŚWIĄTECZNE GRANIE

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: czwartek, 20, grudzień 2018 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

Tradycyjnie już po raz szósty w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się "Opłatkowy turniej piłki siatkowej o puchar Dyrektora ZSZ im. St. Staszica". W zawodach uczestniczyli aktualni uczniowie i nauczyciele oraz liczne grono absolwentów naszej szkoły, którym serdecznie dziękujemy za udział w zawodach.

Rywalizacja stała na bardzo wysokim sportowym poziomie, każda drużyna walczyła na miarę swoich możliwości a najwięcej emocji towarzyszyło kiedy na parkiecie pojawiali się nauczyciele.
Cały turniej wygrała drużyna absolwentów która w finale pokonała klasę 3 L. Trzecie miejsce wywalczyli nauczyciele. W rywalizacji brały również udział drużyny klas 4 L , 2 W i 2 G.

Miłym akcentem turnieju było odśpiewanie "100 lat" dla Pana Dyrektora Marcina Majera , który w dniu zawodów obchodził swoje "18" urodziny:):):)

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i sportową rywalizację i oczywiście zapraszamy za rok.