Oddaj krew - zostań SuperBohaterem

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: poniedziałek, 25, marzec 2019 Cezary Otremba Drukuj E-mail

W dniu 27 marca (środa) w naszej szkole zostanie przeprowadzona zbiórka krwi. W godzinach 9:00 – 13:00 na szkolnym boisku będzie parkował autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w którym chętni i zdrowi uczniowie będą mogli oddać krew i dołączyć do zaszczytnego grona Klubu Honorowych Dawców Krwi.

Każdy uczeń który weźmie udział w akcji zostanie wpisany do Pamiątkowej Szkolnej Księgi Krwiodawców.  W ciągu 11 lat prawie  365 uczniów i ponad 30 nauczycieli  naszej szkoły oddało już ponad 375 litrów krwi!

Dołącz do naszego Klubu i podziel się tym cennym darem.

Odsłony: 1032

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu