Jesteśmy najlepsi w Polsce

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: środa, 27, marzec 2019 Emilia Jończyk-Gorzelka Drukuj E-mail

Mamy przyjemność poinformować, że ZSZ im. Staszica w Opolu znalazł się w gronie zwycięzców Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA”.

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej podsumowało zeszłoroczną akcję i wybrało zwycięzców. Jesteśmy jednym z nich!

Już po raz kolejny wzięliśmy udział w corocznym Ogólnopolskim Tygodniu Kariery.To nasza 3 nagroda w historii OTK OTK jest ogólnopolską akcją zainicjowaną przez Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, mającą na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. Tym razem hasłem projektu było "Bądź architektem swojego szczęścia:". Działania zostały ocenione na podstawie raportów przesłanych na adres Stowarzyszenia, premiowano m.in. liczbę instytucji uczestniczących w OTK, ogólną liczbę odbiorców, kanały wykorzystane do promowania wydarzenia, trwałe efekty możliwe do wykorzystania w przyszłości, jakość i innowacyjność zrealizowanych działań, zgodność z tematyką hasła, współpracę z innymi instytucjami.

     Oto lista laureatów:

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Powiatowy Ośrodek Pomocy w Oławie
Rybnicka Platforma Poradnictwa Zawodowego
Szkoła Podstawowa im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Zespół Szkolno- Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Kleczewie
Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Opolu

Wszystkim zaangażowanym nauczycielom i uczniom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Doradca zawodowy

Odsłony: 850

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu