Zapisy na XV Podbiegi - START

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: wtorek, 02, kwiecień 2019 Paweł Pakosz Drukuj E-mail

Cover FB

Zachęcając Was do dbania o własne zdrowie, polecam i zapraszam na świetną rekreacyjną imprezę - XV PODBIEGI. Impreza jest organizowana 14 kwietnia 2019r., przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki (NCPP), w naszym Opolu.

Kilkukrotnie sam brałem w niej udział, zachęcając również znajomych, i świetnie się bawiliśmy. Na ostatniej imprezie - XIV Podbiegach, po raz pierwszy była grupa osób z naszej szkoły. Cześć z nich zachęciła również swoich bliskich, co mnie cieszy jeszcze bardziej :)))

Tym razem chciałbym spróbować zebrać jeszcze większą ekipę ze szkoły: uczniów, nauczycieli, ….. może nawet z rodzinami, kto jest chętny? Szczegóły są poniżej.

Zdrowia i dużo radości

Paweł Pakosz

Można trasę pokonać spacerem, biegiem, jak kto ma ochotę, po drodze należy tylko zbierać pieczątki z kolejnych punktów. Nie ma tu parcia na wynik, gdyż w tej imprezie najważniejszy jest udział i mnóstwo radości z aktywności - bo przecież ruch też powinien być zabawą.

Chciałbym Was przekonać do tej imprezy, gdyż idealnie wpasowuje się w treści które wierzę, i przekazuje Wam na szkolonej stronie w Poradniku Zdrowszego Życia Wellness (PZSŻW). Trasa jest piękna na zielonych terenach Opola, na wyspie Pasiece i Bolko. Na koniec trasy na uczestników czekają emocje związane z loterią, w której wygrać może każdy.  Do tego można posilić się wodą, owocami czy grochówką, jest naprawdę kapitalnie.

Jak piszą o tej imprezie sami organizatorzy:
„PODBIEGI to dobra zabawa, to ćwiczenia i zdrowy tryb życia, to w końcu promocja tras spacerowych i najpiękniejszych miejsc Opola. Udział wziąć może każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników. Zarówno start jak i meta otwarte są dla spacerujących i maratończyków, dzieci i dorosłych, tych z dużym doświadczeniem oraz biegaczy, którzy dotychczas częściej „ćwiczyli” w fotelu przed telewizorem niż na bieżni.”
Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie organizatora.

Zbierzmy szkolną ekipę i wspólnie uczestniczmy w tej rekreacyjnej zabawie, gdzie najważniejszy jest udział. Zrobimy to razem, na pewno każdy sobie poradzi, a już razem bez wyjątku - kto jest chętny???
Zapisy u nauczyciela WF – Pawła Pakosza

Wykorzystano grafikę ze strony https://ncpp.opole.pl/

Odsłony: 1160

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu