Opolski Salon Maturzystów tuż tuż

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: wtorek, 10, wrzesień 2019 Grzegorz Jachymiak Drukuj E-mail

Jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej? Co i gdzie studiować? Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać 13 września podczas Opolskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019, który odbędzie się na Politechnice Opolskiej - Pawilon "Łącznik", ul. Mikołajczyka 16.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu przygotowała dla gości Salonu prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2020 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Na kandydatów na studia oczekiwać będą, uczelnie z Opola i z regionu.Eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu będą prowadzić dodatkowe indywidualne konsultacje z maturzystami w godzinach 9:00 - 13:00, stoisko Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu.
Wstęp na Salon jest wolny, każdy z uczniów wypełniających ankietę maturzysty będzie miał szansę odbioru gratisowego egzemplarza „Informatora dla Maturzystów 2020”
(dostępny na stronie http://informator.perspektywy.pl)
Program Opolskiego Salonu Maturzystów będzie dostępny na stronie Internetowej szkoły i w gablocie na parterze.
Wyjście uczniów na Opolski Salon Maturzystów o godz. 8.00 według harmonogramu dostępnego w gablocie na parterze (zastępstwa)
W razie pytań dotyczących Salonu i informatora zapraszam do kontaktu - Doradca zawodowy, gabinet nr 12

Odsłony: 521

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu