Konkurs na plakat "Policja w walce z Covid-19"

Kategoria: konkursy Opublikowano: piątek, 15, maj 2020 Anna Piernikarska Drukuj E-mail

Drodzy uczniowie

Zachęcamy Was gorąco do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest sprawdzenie wiedzy nt. bezpiecznych zachowań w przeciwdziałaniu rozszerzania się koronawirusa, wywołanie pozytywnych emocji i optymistycznego spojrzenia na świat podczas epidemii, popularyzacja wiedzy o zadaniach Policji w czasie epidemii oraz kształtowanie pozytywnych postaw społecznych, przybliżenie etosu służby policyjnej, rozwijanie waszych pasji i zainteresowań.

Zasady udziału

Konkurs skierowany jest wyłącznie do uczniów szkół ponadpodstawowych. Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu. Plakat może być wykonany dowolna techniką (rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane). Plakat w twoim wykonaniu powinien skupić uwagę odbiorcy, zachęcić go do pozostania w domu oraz uświadomić i wpłynąć na jego postawę w kontekście odpowiedzialności za zdrowie swoje i innych ludzi.
Warunkiem udziału jest przesłanie pracy oraz wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29 maja 2020 roku. Laureatom konkursu za zajęcie I, II i III miejsca przyznane zostaną nagrody.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursowym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefon 77/422-21-23 lub pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Gamrot
Dorota Mrowiec-Wach
Anna Piernikarska
Anna Wójciak-Sokołowska

Odsłony: 1292

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu