ZACZYNAMY ☺

Witajcie.

Nazywam się Paweł Pakosz i chciałbym Was zachęcić do przeczytania artykułów z mojego poniższego bloga na szkolnej stronie internetowej, poświęconego zdrowszemu stylowi życia - WELLNESS.

Klikając poniżej "czytaj więcej", dowiesz się jakie informacje tu znajdziesz oraz dlaczego zdecydowałem się pisać tego bloga, a kolejne prozdrowotne wpisy na blogu są poniżej.

Życzę zdrowia i dużo radości
Paweł Pakosz

Jako nauczyciel wychowania fizycznego, od wielu lat interesuję się zdrowiem. Chciałbym na tym blogu, dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi na wielu kursach i szkoleniach, w tym: trenera personalnego, trenera wellness, doradcy żywieniowego, doradcy psychologicznego, instruktora i trenera kilku dyscyplin sportowych. Mam nadzieję, że poradnik posłuży nie tylko uczniom, ale zachęcicie do zmiany stylu życia całe rodziny, a może dołączą się również absolwenci czy nauczyciele naszej szkoły. Byłoby super, bo im nas więcej, tym lepiej. Ponadto w grupie skuteczniej dokonać pozytywnej zmiany stylu życia.

Będą tu umieszczane artykuły z informacjami płynącymi z własnego doświadczenia, badań naukowych, różne ciekawostki, lub informacje udostępnione z ciekawych stron internetowych, które mogą wpłynąć na polepszenie i przedłużenie naszego życia.

Na razie będę tworzył tę stronę sam, lecz docelowo chciałbym Was zachęcić to tworzenia jej wspólnie. Będę brał pod uwagę Wasze sprawdzone sugestie, abyśmy wspólnie razem byli jak najzdrowsi.

Część porad tu umieszczonych może różnić się od poglądów innych. Będę przedstawiał te, w które wierzę, polecam, które samemu przetestowałem, czując się bardzo dobrze.

Będą tu umieszczane porady dotyczące zmiany na lepsze naszych przyzwyczajeń, przykłady ćwiczeń fizycznych, doradztwo żywieniowe, czy psychologiczne, czyli informacje jak zacząć zmieniać swoją rzeczywistość na zdrowszą. Jak wszystko, takie podejście wymaga zaangażowania z naszej strony oraz konsekwencji. Początki często nie są łatwe, ale postaram się Wam pomóc i razem na pewno damy radę ☺

A wszystko to znajdziecie w zakładce Z ŻYCIA SZKOŁY/WELLNESS. W menu po prawej stronie widać grafikę stanowiącą łącze to tej zakładki.

Już teraz czeka tam na Was pierwszy artykuł w temacie wellness, zaglądnijcie.wellnes

Zachęcam do regularnego czytania, życząc zdrowia, dużo radości i wytrwałości
Paweł Pakosz

 

* zdjęcie było zrobione podczas XI edycji Podbiegów w Opolu, wykorzystane z opole.wyborcza.pl

Odsłony: 1559

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu