HFG Polska wspiera Staszica

Kategoria: współpraca Opublikowano: niedziela, 14, luty 2016 Grzegorz Jachymiak Drukuj E-mail

hfglogoW listopadzie ubiegłego roku Staszic otrzymał darowiznę w postaci 10-ciu kompletnych stanowisk komputerowych wysokiej klasy opartych na procesorach Intel Core i5 z 4GB RAM oraz dwóch stacji Intel Core 2. Komputery mają niespełna 3 lata i są w pełni sprawne a dla nas wartościowe, gdyż spełniają wymagania sprzętowe platformy Adobe na której szkolą się nasi Graficy.

Informację od Pani Anieli Lellek - Asystent Zarządu o możliwości otrzymania darowizny od HFG Polska sp z o.o. pozyskał nauczyciel naszej szkoły Grzegorz Jachymiak i prowadził sprawę aż do transportu komputerów do naszej szkoły.

Umowę darowizny jako Darczyńca w imieniu spółki podpisał członek zarządu Pan Grzegorz Pawlus natomiast jako obdarowana, w imieniu szkoły, podpisała Pani dyrektor Barbara Parvi.

Komputery zasilą pracownię B która w tym momencie w komplecie (15 stanowisk) składać się będzie z jednostek opartych na i5 zatem w najbliższym czasie nie będzie wymagała modernizacji.

Pani Asystent z zainteresowaniem przyjęła propozycję współpracy. Z pewnością talenty naszych grafików mogą przydać się w przygotowywaniu materiałów promocyjnych dla HFG która przeznaczyła komputery na wsparcie działalności statutowej naszej szkoły. Otrzymaliśmy również zaproszenie do zwiedzenia opolskiej fabryki HFG przez uczniów Staszica. Z pewnością chętnych nie zabraknie. Organizacją z ramienia naszej szkoły zajmie się Pan Grzegorz Jachymiak.

hfgFirma HFG Polska spółka z o.o. wspierając działalność edukacyjną daje innym podmiotom doskonały przykład współpracy sektora biznesu i edukacji. Mamy nadzieję na owocną współpracę.

HFG Polska specjalizuje się w produkcji mniejszych konstrukcji stalowych w przemyśle offshore dla oddziałów Heerema Fabrication Group w Holandii (Vlissingen i Zwijndrecht) i w Wielkiej Brytanii (Hartlepool), jak również dla innych klientów działających w branży rafineryjno-gazowej

Zobacz konstrukcje częściowo prefabrykowane przez HFG Polska na zlecenie oddziałów Heerema w Holandii i Anglii.


 

Odsłony: 2013

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu