Zastępstwa w dniu 2018-09-20 - 2018-09-21
vacat grafik / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 B(2) - pracownia projektów wektorowych, 209 Małgorzata Stankiewicz  
4 2 B(2) - pracownia projektów wektorowych, 209 Małgorzata Stankiewicz  
5 2 B(2) - pracownia projektów wektorowych, 209 Małgorzata Stankiewicz  
       
Anna Gwiozda / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 L(1) - Język angielski, 113 Marta Jasińska złączenie grup
7 4 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
vacat j. niemiecki / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 G(2) - Język niemiecki, 208 Justyna Chodorowska-Barucha  
2 4 G(2) - Język niemiecki, 208 Justyna Chodorowska-Barucha  
4 2 N - Język niemiecki, 210 Justyna Chodorowska-Barucha  
5 2 N - Język niemiecki, 210 Justyna Chodorowska-Barucha  
7 4 G(2) - Język niemiecki, 210 Justyna Chodorowska-Barucha  
       
Grzegorz Jachymiak / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 G - Biblioteka    
7 3 G - Pracownia grafiki cyfrowej, B Ilona Olchawa  
8 3 G - Pracownia grafiki cyfrowej, B Marcin Majer  
9 3 G - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Izabella Janus / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 A(2) - Język niemiecki, 211 Alicja Jadczak złączenie grup
3 3 F(2) - Język niemiecki, 211 Jolanta Argier złączenie grup
4 3 F(1) - Język niemiecki, 211 Elżbieta Adaszyńska - Świerc złączenie grup
6 1 S(3) - Biblioteka    
7 1 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 1 A(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Orlińska / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 C - Uczniowie przychodzą później    
2 1 L(2) - organizacja prac magazynowych, 11 Elżbieta Adaszyńska - Świerc  
3 2 L - Uczniowie przychodzą później    
4 2 L - Innowacja_logistyka w sporcie_jst, 11 Renata Magdoń ZA LEKCJE 2
5 3 L(1) - Laboratorium transportowo-spedycyjne, 11 Izabela Korgól-Obuch za nieobecny oddział
6 3 L(1) - Laboratorium transportowo-spedycyjne, 11 Justyna Chodorowska-Barucha za nieobecny oddział
7 3 L(1) - Laboratorium transportowo-spedycyjne, 11 Dorota Mrowiec-Wach za nieobecny oddział
       
Przemysław Szpryngiel / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
8 1 G(1) - Język angielski, 113 Edyta Świerc złączenie grup
       
Renata Szwej / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 B(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 B(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 G - Matematyka, 103 Krzysztof Jarosławski  
4 4 G - Matematyka, 103 Krzysztof Jarosławski  
5 4 F(1) - Biblioteka    
       
Vacat WDZ / 2018-09-20 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
8 1 L - Wychowanie do życia w rodzinie, 103 Tomasz Wójtowicz  
       
Jolanta Argier / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 F(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 1 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Anna Gwiozda / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 L - Uczniowie przychodzą później    
3 1 L(1) - Język angielski, 203 Marta Jasińska złączenie grup
4 2 C(2) - Język angielski, 110 Elżbieta Adaszyńska - Świerc złączenie grup
5 2 C(2) - Język angielski, 110 Agnieszka Błaut  
7 2 C - Biblioteka    
8 4 G(1) - Język angielski, 208 Izabela Kołodziejczyk  
       
Beata Hanulewicz / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 F - Pracownia wykonania i stylizacji fryzur, 15 Barbara Brandys  
6 1 F - Pracownia wykonania i stylizacji fryzur, 15 Barbara Brandys  
7 1 F - Pracownia wykonania i stylizacji fryzur, 15 Barbara Brandys  
8 1 W - Procesy fryzjerskie, 15 Barbara Brandys  
9 1 W - Procesy fryzjerskie, 15 Barbara Brandys  
       
vacat j. niemiecki / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 G(1) - Język niemiecki, 113 Anna Wolny  
2 4 G(1) - Język niemiecki, 113 Anna Wolny  
       
Grzegorz Jachymiak / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 B(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 ip1 - Pracownia wydruków cyfrowych, p_w_c Marcin Majer  
5 4 G - Pracownia wydruków cyfrowych, A Marcin Majer  
6 4 G - Pracownia grafiki cyfrowej, A Marcin Majer  
7 1 G - Podstawy poligrafii, 110 Marcin Majer  
8 1 G - Przygotowanie publikacji do druku, 110 Marcin Majer  
       
Izabella Janus / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 W - Zajęcia z wychowawcą, 211 Andrzej Barucha za ostatnią lekcję
4 1 L(2) - Język niemiecki, 8 Justyna Chodorowska-Barucha  
5 1 L(2) - Język niemiecki, 8 Justyna Chodorowska-Barucha  
6 4 L(1) - Język niemiecki, 211 Justyna Chodorowska-Barucha  
7 4 L(1) - Język niemiecki, 211 Justyna Chodorowska-Barucha  
       
Dorota Mrowiec-Wach / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 B(2) - innowacja_graficzna_1G_MD JST, 205 Marcin Latosiński złączenie grup
3 2 C - Biblioteka    
4 3 A - Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający, 205 Piotr Nabrzuchowski za lekcję 9
6 2 T(1) - kompetencje społeczne i organizacja pracy zespołów, 205 Izabela Kołodziejczyk złączenie grup
       
Anna Orlińska / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 L(1) - laboratorium obsługi jednostek zewnętrznych, 11 Elżbieta Adaszyńska - Świerc złączenie grup
2 3 L(1) - laboratorium obsługi jednostek zewnętrznych, 11 Elżbieta Adaszyńska - Świerc złączenie grup
3 4 L(2) - laboratorium obsługi jednostek zewnętrznych, 208 Izabela Kołodziejczyk złączenie grup
4 4 L(2) - laboratorium obsługi jednostek zewnętrznych, 208 Izabela Kołodziejczyk złączenie grup
       
Katarzyna Rusek / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 A(1) - Biblioteka    
4 4 A(1) - Biblioteka    
5 4 A(1) - Biblioteka    
       
Przemysław Szpryngiel / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 ip2 - Uczniowie przychodzą później    
2 3 ip2 - Uczniowie przychodzą później    
3 3 L(2) - Język angielski, 113 Anna Wolny złączenie grup
4 3 L(2) - Język angielski, 113 Anna Wolny złączenie grup
5 3 L(1) - Język angielski, 113 Anna Wolny złączenie grup
6 3 L(1) - Język angielski, 113 Anna Wolny złączenie grup
       
Renata Szwej / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 T(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 4 F(1) - Pracownia ekonomiki agrobiznesu, 103 Justyna Chodorowska-Barucha złączenie grup
4 4 F(1) - Pracownia ekonomiki agrobiznesu, 103 Alicja Jadczak złączenie grup
5 3 A - Matematyka, 103 Piotr Nabrzuchowski za lekcje 8
6 3 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 F(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 T(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Tomasz Wójtowicz / 2018-09-21 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 W - Uczniowie przychodzą później    
5 4 F(1) - Pracownia planowania przetwórstwa żywności, 106 Paweł Pakosz złączenie grup
6 4 F(1) - Biblioteka    
7 1 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
8 1 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
9 2 L - Uczniowie zwolnieni do domu    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN