Zastępstwa

Okres: 23.02.2024 (pt.) - 26.02.2024 (pon.)

Dzień: 23.02.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45Adaszyńska-Świerc Elżbieta1La|gr_1Procesy magazynowe111Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45logistyczne vacat1La|gr_2Procesy magazynowe115Piernikarska Anna
1, 08:00-08:45Majer Marcin3G|gr_2Pracownia obróbki wydrukówALynda Uliana
1, 08:00-08:45Raudzis Józef1Gb|gr_1Wychowanie fizyczneGimG1Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Wolny Anna2W|fryzjerJęzyk niemiecki216Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Adaszyńska-Świerc Elżbieta1La|gr_1Procesy magazynowe111Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Gorzkowska Marta1Lb|gr_1Wychowanie fizyczne14Okienko dla uczniów
2, 08:50-09:35Kołodziejczyk Izabela2Lb|gr_2Język angielski zawodowy204Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35logistyczne vacat1La|gr_2Procesy magazynowe115Piernikarska Anna
2, 08:50-09:35Majer Marcin3G|gr_2Pracownia obróbki wydrukówALynda Uliana
2, 08:50-09:35Raudzis Józef2La|gr_2Język angielskiGimG2Latosiński Marcin
2, 08:50-09:35Szwej Renata1AMatematyka103PrzeniesionaI. Korgól-Obuch edukacja dla bezpieczeństwa za lekcje 9 z 26-02-2024
2, 08:50-09:35Wolny Anna2W|fryzjerJęzyk niemiecki216Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Adaszyńska-Świerc Elżbieta1La|gr_1Procesy magazynowe111Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Gorzkowska Marta2Lb|gr_2Wychowanie fizyczneGimG2Okienko dla uczniów
3, 09:40-10:25Kołodziejczyk Izabela5A|t.analitykJęzyk angielski204Zajęcia zawieszoneOkienko dla uczniów
3, 09:40-10:25logistyczne vacat1La|gr_2Procesy magazynowe115Piernikarska Anna
3, 09:40-10:25Majer Marcin1A|t.och.środWychowanie fizycznebiblŚwierc Edyta
3, 09:40-10:25Raudzis Józef2Lb|gr_1Wychowanie fizycznexxxUczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Szwej Renata1GbMatematyka103Uczniowie przychodzą później
4, 10:40-11:25Adaszyńska-Świerc Elżbieta1Lb|gr_1Matematyka111Tabian Małgorzata
4, 10:40-11:25Gorzkowska Marta2Lb|gr_2Wychowanie fizyczne14Okienko dla uczniów
4, 10:40-11:25Kołodziejczyk Izabela1La|gr_2Informatyka209Mościńska Joanna
4, 10:40-11:25logistyczne vacat1Lb|gr_2Matematyka115Tabian Małgorzata
4, 10:40-11:25Raudzis Józef2Lb|gr_1Wychowanie fizyczneGimG2Uczniowie przychodzą później
4, 10:40-11:25Szwej Renata1GbMatematyka103PrzeniesionaI. Korgól-Obuch edukacja dla bezpieczeństwa za lekcje 2
5, 11:30-12:15Adaszyńska-Świerc Elżbieta1Lb|gr_1Procesy magazynowe111Piernikarska Anna
5, 11:30-12:15angielski vacat1Gb|gr_1Język angielski109Gwiozda Anna
5, 11:30-12:15Gorzkowska Marta5FZajęcia z wychowawcą106Uczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Kołodziejczyk Izabela2A|IND*2ANGjęzyk angielski rozszerzony JST1domZajęcia zawieszone
5, 11:30-12:15logistyczne vacat1Lb|gr_2Procesy magazynowe115Piernikarska Anna
5, 11:30-12:15Szwej Renata4LJęzyk niemiecki103Janus Izabela
6, 12:20-13:05Adaszyńska-Świerc Elżbieta1Lb|gr_1Procesy magazynowe111Piernikarska Anna
6, 12:20-13:05angielski vacat1Gb|gr_1Język angielski109Koropiecka Agnieszka
6, 12:20-13:05biologia vacat4ABiologia106Argier Jolanta
6, 12:20-13:05Gorzkowska Marta5FWychowanie fizyczne105Uczniowie zwolnieni do domu
6, 12:20-13:05Kołodziejczyk Izabela4FJęzyk niemiecki204Chodorowska-Barucha Justyna
6, 12:20-13:05logistyczne vacat1Lb|gr_2Procesy magazynowe115Piernikarska Anna
6, 12:20-13:05Raudzis Józef5L|gr_2Wychowanie fizyczneUczniowie zwolnieni do domu
6, 12:20-13:05Szwej Renata4GJęzyk polski103Skoczylas Wiesław
7, 13:10-13:55Adaszyńska-Świerc Elżbieta4LJęzyk niemiecki111Chodorowska-Barucha Justyna
7, 13:10-13:55biologia vacat4A|t.och.środBiologia106Argier Jolanta
7, 13:10-13:55Kołodziejczyk Izabela3AZajęcia z wychowawcą204Skoczylas Wiesław
7, 13:10-13:55Raudzis Józef5L|gr_2Wychowanie fizyczneGimG1Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:10-13:55Szwej Renata4GMatematyka103Tabian Małgorzata
8, 14:00-14:45Kołodziejczyk Izabela4FJęzyk polski204Skoczylas Wiesław
8, 14:00-14:45Raudzis Józef5L|gr_2Wychowanie fizyczneGimG1Uczniowie zwolnieni do domu
9, 14:50-15:35Raudzis Józef5G|gr_2Wychowanie fizyczneGimG2Uczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 26.02.2024 (pon.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45biologia vacat2Lb|IND*2LBPASTChemiadomArgier Jolanta
1, 08:00-08:45Kozdraś Joanna1FJęzyk polski105Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Kozdraś Joanna1FJęzyk polski105Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Magdoń Renata2GaGeografia112PrzeniesionaH. Dobrzyńska-Żywicka historia i teraźniejszość za lekcję 1
3, 09:40-10:25biologia vacat1FBiologia106Argier Jolanta
3, 09:40-10:25Kozdraś Joanna1GbMatematyka105Szwej Renata
3, 09:40-10:25Magdoń Renata3LJęzyk niemiecki112Pędzik Elżbieta
3, 09:40-10:25Skoczylas Wiesław2La|IND*2LABOCZJęzyk polskibiblZajęcia zawieszone
4, 10:40-11:25biologia vacat1FBiologia106Argier Jolanta
4, 10:40-11:25Koropiecka Agnieszka2Ga|gr_2Język angielski208Szpryngiel Przemysław
4, 10:40-11:25Kozdraś Joanna5GWiedza o społeczeństwie105Uczniowie przychodzą później
4, 10:40-11:25logistyczne vacat1LbDziałalność gospodarcza w logistyce115Janus Izabela
4, 10:40-11:25Magdoń Renata2La|IND*2LABOCZGeografiabiblZajęcia zawieszone
4, 10:40-11:25Skoczylas Wiesław3APodstawy przedsiębiorczości10Głuch Danuta
5, 11:30-12:15Chemiczne vacat5FBiologia207Jadczak Alicja
5, 11:30-12:15Koropiecka Agnieszka2F|t.agrobizJęzyk angielski9Uczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15Kozdraś Joanna5LWiedza o społeczeństwie105Uczniowie zwolnieni do domu
5, 11:30-12:15logistyczne vacat1GaPrzygotowanie do prowadzenia działalności gospodarczej115Janus Izabela
5, 11:30-12:15Majer Marcin3G|gr_1Pracownia obróbki wydrukówABerlik Mateusz
5, 11:30-12:15Rusek Katarzyna2F|t.usfryzWychowanie fizyczne19Barucha Andrzej
5, 11:30-12:15Skoczylas Wiesław1SDoradztwo zawodowe10Gruszczyńska Agnieszka
6, 12:20-13:05Kołodziejczyk Izabela5AJęzyk angielski110PrzeniesionaA. Dereń język polski za lekcje 7
6, 12:20-13:05Koropiecka Agnieszka2F|t.agrobizJęzyk angielski9Uczniowie zwolnieni do domu
6, 12:20-13:05Kozdraś Joanna4FFizyka105Olchawa Ilona
6, 12:20-13:05logistyczne vacat1GbPrzygotowanie do prowadzenia działalności gospodarczej115Janus Izabela
6, 12:20-13:05Magdoń Renata1WDoradztwo zawodowe112Gruszczyńska Agnieszka
6, 12:20-13:05Majer Marcin3G|gr_1Pracownia obróbki wydrukówABerlik Mateusz
6, 12:20-13:05Rusek Katarzyna2F|t.usfryzBiologia19Argier JolantaZa nieobecny oddział 2A
6, 12:20-13:05Skoczylas Wiesław1SZajęcia z wychowawcą10Kowol Justyna
7, 13:10-13:55bhp i edb vacat1F|t.usfryzBezpieczeństwo pracy we fryzjerstwieSBarucha Andrzej
7, 13:10-13:55Kołodziejczyk Izabela4FWychowanie fizyczne204Świerc Edyta
7, 13:10-13:55Kozdraś Joanna3W|fryzjerWiedza o społeczeństwie105PrzeniesionaB. Brandys procesy fryzjerskie za lekcje 10
7, 13:10-13:55Kozdraś Joanna3W|gr_2Wiedza o społeczeństwie105Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:10-13:55logistyczne vacat1SBiznes i zarządzanie115Janus Izabela
7, 13:10-13:55Magdoń Renata1NGeografia112Mietełka LucynaZa nieobecny oddział 2A
7, 13:10-13:55Rusek Katarzyna3L|gr_2Język angielski19Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:10-13:55Skoczylas Wiesław2NJęzyk polski8Dereń Andrzej
8, 14:00-14:45Kołodziejczyk Izabela5FJęzyk angielski204Zajęcia zawieszoneOkienko dla uczniów
8, 14:00-14:45Kozdraś Joanna5GJęzyk polski105Zajęcia zawieszoneOkienko dla uczniów
8, 14:00-14:45logistyczne vacat1SBiznes i zarządzanie111Janus Izabela
8, 14:00-14:45Magdoń Renata2LaGeografia112Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:00-14:45Rusek Katarzyna3L|gr_2Język angielski19Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:00-14:45Skoczylas Wiesław1WWychowanie fizyczne8Barucha Andrzej
9, 14:50-15:35Kozdraś Joanna5GJęzyk polski105PrzeniesionaK. Jarosławski matematyka za lekcje 10
9, 14:50-15:35Magdoń Renata2NGeografia112Uczniowie zwolnieni do domu
9, 14:50-15:35Skoczylas Wiesław1WJęzyk polski8PrzeniesionaC. Otrtemba zajęcia z wychowawcą za lekcje 10
12, 17:20-18:05Skoczylas Wiesław2BJęzyk polski8Uczniowie zwolnieni do domu
13, 18:10-18:55Skoczylas Wiesław2BJęzyk polski8Uczniowie zwolnieni do domu
14, 19:00-19:45Skoczylas Wiesław2BJęzyk polski8Uczniowie zwolnieni do domu

Zastępstwa dzienniki zajęć innych

Okres: 23.02.2024 (pt.) - 26.02.2024 (pon.)

Dzień: 23.02.2024 (pt.)
GodzinaNauczycielDziennik zajęć innychOpis zajęćSalaZastępcaUwagi
08:00-08:45Kołodziejczyk IzabelaPrzygotowanie do egzaminu maturalnego (j.angielski)EGZM204Uczniowie przychodzą później