loader image
TECHNIK AGROBIZNESU TECHNIK ANALITYK TECHNIK FRYZJERSTWA TECHNIK GRAFIKI TECHNIK LOGISTYK TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA SZKOŁA BRANŻOWA

VII Opłatkowy Turniej Piłki Siatkowej

16 stycznia 2020

W dniu 19 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej z absolwentami szkoły.

W turnieju brały udział 4 drużyny – Muraszko Team, Kumiec, Rosia Team, Belfry. Rozegranych zostało 6 meczów systemem ,,każdy z każdym’’. Zawodnicy toczyli zacięty bój o zwycięstwo. Najlepszą drużyną okazałą się być drużyna Kumiec zdobywając 6 punktów . Na miejscu drugim uplasowała się drużyna Muraszko Team z 3 punktami na koncie. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Rosia Team z 2 punktami. Miejsce 4 przypadło Belfrom. Zwycięzcy otrzymali Puchar ufundowany przez panią Dyrektor szkoły Krytynę Czollek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i zapraszamy na kolejny turniej za rok.